Nákladná preprava

Zavolajte nám

Sme vám k dispozícií na telefónnom čísle uvedenom nižšie 24 hodín 7 dní v týždni.

Informácie

Nákladnú prepravu zabezpečujeme tou najmodernejšou a najspoľahlivejšou dopravnou technikou. Okrem veľkoobjemových súprav disponujeme aj štandardnými a mega návesmi. Zabezpečujeme prepravu tovaru nielen v rámci Slovenska, ale prepravujeme náklad aj v iných krajinách EU. Tovar naložíme, odvezieme, privezieme a vyložíme presne podľa požiadaviek zákazníka. Našim zákazníkom zaručujeme vysokú flexibilitu, bezpečnosť a kvalitu nákladnej prepravy.

Prečo práve my?

Máme viac ako 23 rokov skúseností s odťahovými  službami a nákladnou prepravou so sídlami v troch mestách Trnava, Bratislava a Kúty. Náš vozový park tvorí 22 áut určených na jednoduché prepravy ale i na tie náročnejšie a dlhé trate. Zároveň poskytujeme komplexné služby od odťahu až po zabezpečenie servisu vozidla a ubytovanie priamo v našich priestoroch Sessler.

Cena odťahovej služby

Cenník je veľmi individuálny, kontaktujte nás na čísle vyššie pre viac informácií.

Za našich ľudí ručíme!

Všetci naši zamestnanci pravidelne absolvujú preškolenia a rozvíjame ich po všetkých smeroch tak, aby zvládli aj tie najnáročnejšie situácie.

Odťah zo zahraničia

Do portfólia našich služieb patrí aj odťah osobného alebo nákladného vozidla zo zahraničia. Ozvite sa nám pre viac informácií a my ihneď zakročíme.